OtoShow.Net - Ücretsiz Oto İlan
Anahtar Kelime
Araç Türü
İl
Üye Girişi Yap
Veya
Üye Ol
Kategoriler
Oto Magazinler
Türkiyeye yeni model yağıyor
Türkiyeye yeni model yağıyor
2014 yılına ÖTV’deki artış ve kur zammıyla giren otomotiv markaları, düşen satışları frenlemek için yeni model atağına kalktı. Bu yıl 70’e yakın model Türkiye’de yollardaki yerini alacak.

SİGORTA ŞİRKETLERİ
SİGORTA ŞİRKETLERİ

RUHSAT VE EHLIYET DEĞIŞIYOR
RUHSAT VE EHLIYET DEĞIŞIYOR
Artık banka kartları gibi sürücü belgesi ve ruhsatlar da plastik malzemeden yapılacak. Emniyet ile Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü projenin 2013ten itibaren kademeli olarak faaliyete geçirilmesi planlanıyor.Zaman gazetesinden Ercan Baysalın haberine göre; sahtecilik ve dolandırıcılıkla mücadelenin kapsamını genişleten ekonomi yönetimi ehliyet ve ruhsatları değiştiriyor. Hazine Müsteşarlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü araç tescil belgeleri ve sürücü belgelerindeki sahteciliği önlemek amacıyla plastik dönemini başlatıyor. Önümüzdeki yıldan itibaren öncelikli olarak ehliyetler banka kartları gibi plastik malzemeden üretilecek. Ebatları ve içeriğine yönelik çalışmalar devam ederken basımın pasaportta olduğu gibi tek bir merkez üzerinden yapılması üze...

20 YAŞ ÜZERI ARAÇLAR HURDAYA AYRILACAK
20 YAŞ ÜZERI ARAÇLAR HURDAYA AYRILACAK
Devlet, 20 yaş üzerindeki araçların hurdaya ayrılmasını teşvik edecek. Vergisinin yüzde 25i ödenen aracın tescil kaydı silinecek.brbrBaşbakan Yardımıcı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek düzenledikleri ortak basın toplantısında Tasarruf Teşvik Paketinin detaylarını açıkladı.brbrPakette yer alan detaylardan biri de 20 yaş üzeri araçlara getirilecek yeni uygulamayla ilgili. Bakan Şimşek, 20 yaş üzerindeki araçların hurdaya ayrılmasını da teşvik edeceklerini vurgulayarak, şu bilgiyi verdi:brbr”Karayolu taşımacılığında karbondioksit emisyonunun azaltılması ve ömrünü tamamlamış taşıtların hurdaya ayrılarak bertaraf edilmesi amacıyla daha önce geçici süreli olarak yapılan 20 yaş ve üzeri taşıtların hurdaya ayrılması halinde, biz bu yeni düzenlemeyle taşıt sahipleri adına tahakk...

İEM-e RANDEVU - Ehliyet Randevusu
İEM-e RANDEVU - Ehliyet Randevusu
İEM-e RANDEVU - Ehliyet RandevusuRandevu almadan ehliyet ve diğer işlemlerinizi yaptırmanız artık neredeyse olanaksız.Artık sıra beklemeden ve hoş daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi sürdüre bilirsiniz.  

1
OtoShow.Net - Ücretsiz Oto İlan'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından OtoShow.Net - Ücretsiz Oto İlan Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.